Manifestacja kredytobiorców, 25 III 2017 r.

Paweł Kawarski        31 marca 2017        Komentarze (0)

W dniu 25 marca 2017 r. Stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu zorganizowało manifestację pod hasłem „STOP BANKOKRACJI”, której celem był wyrażenie protestu przeciwko „nadmiernej władzy bankierów, uległości polityków, bierności urzędników”.

W pierwszej części manifestacji delegacja organizatorów została przyjęta w Kancelarii Prezydenta RP, gdzie przedłożono list do Prezydenta RP wyrażający, m.in., dezaprobatę co do niewypełnienia obietnicy wyborczej z 2015 r. dotyczącej przygotowania projektu ustawy systemowo rozstrzygającej problem niezgodnych z prawem kredytów pseudowalutowych. Prezydent Andrzej Duda otrzymał również drobny prezent – lekturę pt.  „Pinokio”.

Na stronach Stowarzyszenia opublikowano linki do relacji prasowych oraz nagrania z przebiegu protestu.

Publikuję kilka moich fotografii z jego przebiegu szczególnie z myślą o tych kredytobiorcach, którzy nie mogli przybyć do Warszawy, aby wziąć udział osobiście w proteście (mimo stosunkowo licznych relacji prasa zamieściła jedynie kilka fotografii). Widoczna na nich treść plakatów i banerów, niedostępna w oficjalnych mediach, nie pozostawia wątpliwości co do nastrojów i poglądów protestujących oraz tego, jak poważny problem społeczny wywołano tzw. kredytami walutowymi.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 600 042 143e-mail: pawel@kawarski.com

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: